Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský karneval s pasováním předškoláků 2015

10. 2. 2015

karneval.jpg
V neděli 8. února 2015 pořádalo SRPŠ ve spolupráci s obecním úřadem a školou dětský karneval spojený s tradičním pasováním předškoláků.
Karneval zahájilo 15 malých předškoláků, kteří napochodovali jako plavčíci do sálu a pan ředitel Juras a starostka paní Fojtíková je  při slavnostním nástupu pasovali na předškoláky. Každý budoucí školák dostal šerpu a malý dárek.
Další vystoupení patřilo děvčatům z aerobiku, která předvedla moderní taneční vystoupení pod vedením paní učitelky Hruškové.
Stejně jako minulý rok se o zábavu postaral vynikající DJ Simens, které celé odpoledne moderoval. Všechny krásné masky - princezny, víly, čarodějnice, indiáni, piráti a další si tak mohli zasoutěžit a zatančit.
Novinkou karnevalu byla možnost nechat se vyfotografovat na památku od profesionálního fotografa v provizorním fotoateliéru na galerii
(Foto STM Hluk, Ing. Mitáček). Této skvělé možnosti využili ke zvěčnění nejen krásné masky, ale i celé rodiny, které si tak odnášely krásnou vzpomínku na báječný karnevalový den.

Dole ve fotogalerii najdete fotky z karnevalu.
Více fotek najdete ve školní fotogalerii zde:  

Tady je video z vystoupení děvčat z aerobiku

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Karneval 2015