Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTOSOUTĚŽ BLATNICKÁ TRIČKA NA CESTÁCH

7. 7. 2019

Začala nám nová prázdninová sezona plná výletů a dovolených, a proto Obec Blatnice pod Svatým Antonínkem společně s kulturní komisí vyhlašujeme cestovatelskou soutěž BLATNICKÁ TRIČKA NA CESTÁCH.

Pošlete nám fotografii z cest, na které budete V TRIČKU S BLATNICKOU VÝŠIVKOU. Z fotografie musí být zřejmé na jakém místě se nacházíte, nebo připojen popisek k fotce.

Soutěž bude vyhodnocena v kategoriích Nejvzdálenější cestovatel (v naší republice a v zahraničí) a Nejvtipnější foto.

Výherci se mohou těšit na hodnotné ceny mezi kterými nebude chybět např. vyšívaná taška , kniha Hodonínsko z nebe nebo další tričko do sbírky .

Soutěžní fotografii vložte na webové stránky obce www.obecblatnice.cz- OBČAN - FOTOGRAFIE KE ZVEŘEJNĚNÍ. Do názvu napište heslo: SOUTĚŽÍM S TRIČKEM. Samozřejmě také zanechte na sebe kontakt .

Soutěž bude probíhat do 30. 9. 2019. Soutěžní fotografie poté zveřejníme na stránkách obce (i na nástěnce) a výherci budou vyrozuměni písemně.

Pokud ještě nemáte trička s blatnickou výšivkou, můžete si je zakoupit v úředních hodinách v kanceláři Obecního úřadu. Dále budou k zakoupení ve stánku Obce Blatnice dne 10. srpna 2019 při akci Blatnické búdy pod hvězdami, 25. 8. 2019 na Děkovné pouti a 15. 9. 2019 při Blatnickém vinobraní.

Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na Vaše fotografie. Vy se můžete těšit na krásné ceny 

tricka-na-cestach1--2-.jpg