Jdi na obsah Jdi na menu

11.6.2011 - Hasičská Okrsková soutěž Blatnice

7. 3. 2012

V sobotu 11. června 2011 se konala na fotbalovém hřišti v Blatnici hasičská soutěž v požárním útoku našeho orksku.
Přijelo celkem 7 družstev a jako doplněk se předvedli i mladší žáci z Blatnice. Byla to jejich premiéra.
Zahájení začalo s malým zpožděním kvůli dvěma výjezdům místích hasičů k zásahům. Poprvné hořelo v sobotu dopoledne osobní auto u nákupního střediska. Oheň se podařilo rychle zlikvidovat a hasiči se mohli vrátit k přípravám soutěže. Přípravy více zkomplikoval druhý výjezd, který byl vyhlášen sirénami hodinu před začátkem soutěže. Navíc se ukázalo, že tento poplach byl planý a výjezd zbytečný.
Naše družstvo začínalo závod jako první a po  prvním kole bylo na 2. místě. Druhé kolo se sportovnímu týmu moc nepovelo a protože koš zůstal v kádi tento pokus byl neplatný. Celkově skončila Blatnice na 4. místě.

Dětské družstvo se předvedlo na zkrácené trati a sklidilo velký potlesk. Nikdo nezaváhal a všechno proběhlo hladce.

Na soutěž se přišlo podívat hodně lidí a věříme, že hasičský sport si získá oblibu i v Blatnici.